Середа, 2018-12-12, 07:36:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрійський районний методичний кабінет

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2011 » Грудень » 5 » Конкурс–фестиваль дитячої творчості «Родзинка»
12:41:19
Конкурс–фестиваль дитячої творчості «Родзинка»

24 листопада 2011 року в актовій залі районного Будинку культури відбувся конкурс–фестиваль дитячої творчості «Родзинка», організований Центром дитячої та юнацької творчості Олександрійського району. Мета конкурсу – пошук, відбір та підтримка обдарованих дітей Олександрійщини .

            У фестивалі взяли участь учні молодшого і середнього шкільного віку із 19 загальноосвітніх навчальних закладів району, ЦДЮТ та  Цукрозаводської філії Новопразької дитячої музичної школи.

Юні артисти змагалися у номінаціях: солісти-вокалісти, вокальні дуети, ансамблі, солісти–інструменталісти, хореографія.

 

За рішенням журі переможцями фестивалю визнано:

 у номінації «Солісти – вокалісти» естрадний спів:

І місце – Черненко Юлія (Попельнастівська ЗШ  І-ІІІ ст.), 

                Тяглий Микола (Комінтернівський НВК);

ІІ місце – Дримченко Анастасія (Головківська ЗШ І-ІІІ ст.),

                 Радченко Анна (Березівська ЗШ І-ІІ ст.); 

ІІІ місце - Щьокотов Дмитро (Користівська ЗШ І-ІІІ ст.), 

                 Колодко Ілона (Куколівський НВК);

      у номінації «Солісти – вокалісти» академічний спів:

І місце – Жосан Ольга (Цукрозаводська філія Новопразької ДМШ);     

ІІ місце – Лановчук Мар’яна (Цукрозаводська філія Новопразької ДМШ).     

 у номінації «Вокальні  дуети та ансамблі» естрадний спів:

ІІ місце  ансамбль «Веселі смайлики» (Новопразька ЗШ І-ІІI ст.№2); 

                  дует (Куколівський НВК);

ІІІ місце -  дует (Новопразький НВК);

 у номінації «Вокальні  дуети та ансамблі» народний спів:

І місце – дует (Улянівська ЗШ І-ІІІ ст.);     

І місце – ансамбль «Донечки» (Улянівська ЗШ І-ІІІ ст.).     

 у номінації «Вокальні  дуети та ансамблі» академічний спів:

І місце – ансамбль (Цукрозаводська філія Новопразької ДМШ).     

 у номінації «Хореографія» народний танець:

І місце –танцювальний гурт «Радість» (Попельнастівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

 у номінації «Хореографія» бальний танець:

І місце –танцювальний дует (Червонокам’янська ЗШ І-ІІІ ст.);

 у номінації «Хореографія» сучасний танець:

І місце – колектив «Вікторія» (Користівська  ЗШ І-ІІІ ст.);

          колектив «Перлинка» (Дівочепільська  ЗШ І-ІІ ст.);

           колектив «Азарт» (Червонокам’янська ЗШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – колектив (Головківська ЗШ І-ІІІ ст.); 

ІІІ місце – колектив «Джерельце» (Лікарівська ЗШ І-ІІІ ст.);

 у номінації «Солісти  – інструменталісти»:

І місце – Коротка Ольга (Лікарівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

І місце – інструментальний ансамбль (Протопопівська ЗШ І-ІІІ ст.).

 

Члени журі  відзначили високий рівень виконавської майстерності дебютантів та  техніку виконання творів вихованцями хореографічного колективу ЦДЮТ «Вікторія» (керівник Швець В.П.), які займаються танцювальним мистецтвом вже не перший рік, велике  прагнення учнів до задоволення своїх потреб з художньо-естетичного напряму та творчого росту, відповідність сценічного одягу.

Переможці районного конкурсу були нагороджені  грамотами оргкомітету.
Категорія: Новини | Переглядів: 487 | Додав: serganddasha | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz