Форма входу

Головна » 2011 » Листопад » 2 » На варті успіху, патріотизму та пропагування здорового способу життя
08:50:54
На варті успіху, патріотизму та пропагування здорового способу життя

Вже протягом 6 років роботи в школі вчитель фізичного виховання Куколівського НВК, керівник гуртка легкої атлетики ЦДЮТ,  Зайченко Сергій Іванович, наполегливо працює з учнями та привчає до повсякденних занять фізичними вправами, а саме оздоровчим бігом та бігом на довгі дистанції. Так і цей навчальний рік  розпочався з тренування. Вже у першій половині вересня учні взяли участь в оздоровчому  марафоні на дистанції 5 км, і всі успішно подолали його під гаслом «Я – майбутній олімпієць»

8 жовтня в м. Сімферополі відбувся XXVІІІ КРИМСЬКИЙ ОСІННІЙ МІЖНАРОДНИЙ МАРАФОН, приурочений першому президенту Кримської асоціації бігунів В. П. Межаці. В ньому брали участь спортсмени з  Білорусії, Естонії, Росії, України. Зайченко С. І. відстоював честь Олександрійського району на дистанції 42 км 195 м і зайняв ІІІ місце в абсолютній першості та ІІ у віковій групі 19-29 років.

А з приходом канікул  учні з вчителем взяли участь у 3-му осінньому марафоні  в

м. Олександрії 25 жовтня, який організували та провели О. Жосан, С. Слинько, О. Михайлик та

С. Зайченко. Всі 48 учасників, в тому числі 9 учнів Куколівського НВК були нагороджені дипломами та цінними   подарунками.

Та найуспішнішими результати були  в м. Енергодар Запорізької   області. 29 жовтня 13 спортсменів з Олександрійського району на чолі з  Сергієм Івановичем брали участь в 28-му традиційному Енергодарському фізкультурно - оздоровчому марафоні, присвяченому 67-ій річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

Понад 150 учасників взяли участь на дистанції 1, 7,  21 та 42 км. Так  9 із 13 спортсменів нашого району святкували перемогу:

- дистанція 7 км:

Учень 5класу Мікаєлян М. зайняв І місце у віковій групі до 13 років.

У цій же групі учень 6 класу Щербина М. зайняв ІІ місце.

Серед дівчаток  до 13 років учениця 6 класу Човбан К. зайняла ІІ місце, а Човбан О., учениця 7 класу,  зайняла ІІІ місце.

У віковій групі до 17 років Гайка Я., учениця 10 класу, зайняла ІV місце.

Серед юнаків Ликов А.,  студент ОПК ім. В.О. Сухомлинського, зайняв ІV місце у віковій групі до 17 років.

Порадували й бувші учні школи:  Ромашко В. зайняв ІІ місце  в абсолютній першості  на дистанції  7 км, поступившись на фініші лише однією секундою, а Хашковський К. зайняв ІІІ місце у віковій групі до17 років.

На дистанції 21км 98м представляли команду:

Скоробагач В., який зайняв І місце  у віковій групі 50-54 років, а Чубар В., студент ОПК ім. В.О. Сухомлинського,  зайняв ІV місце в абсолютній   першості.

А найголовніша дистанція того дня була 42км 195м, яку ще називають «Шляхом   Атлантів», її представляли:

- майстер спорту  по триатлону  Федоренко О. і зайняв І місце в абсолютній першості та став володарем кубка з марафону;

- вчитель фізичної культури Куколівського НВК  Зайченко С. І., який зайняв І місце у віковій групі 18-39 років.